Novinky

07.04.2006 08:06

Ofenzíva JARO

Ofenzíva JARO je program pro zvýšení podílu na trhu v Pardubickém, Hradeckém a Libereckém kraji zahájený 1.dubna 2006. V březnu 2006 se našimi zákazníky staly společnosti Ekomont.cz , REGAR.cz , Obec Veliny, ZEOPOL, s.r.o., JEMA a.s., Českomoravská LESNÍ a.s., HRASTNIK s.r.o., ComArr s.r.o., JIPAS a.s., GREKOS s.r.o., HOMA holding s.r.o., HOPR TRADE CZ, s.r.o., Solil, VALME s.r.o., TOMAS s.r.o., OLF s.r.o., HAN s.r.o., Leoš Vágner, BIB a.s., Kook.cz, BOMAR SPEDICE s.r.o., Moas cz s.r.o., 4PL s.r.o., ZEAS International, Kostelecká strojírna, spol. s.r.o., Poliklinika Choceň s.r.o., Pizza Perštnýn s.r.o..
07.03.2005 14:39

Černý orel

Černý orel Byl spuštěn nový web restaurace Černý Orel na Pernštýnském náměstí. Zařadil se do skupiny skvělých webových prezentací restauračních a zábavních podniků Pardubicka z dílny eBRÁNA. Jsou jimi Restaurant Bazalka, Bar Patapuf, Sofa Café, Restaurant Velvet a U dvou zmijí, La posada Mexikana, Sport restaurant a penzion Zelená žába, Luxusní restaurant Bonte, Sezemický dům, Bazalka Catering a studentský club a café Dýdý bába. Dokončujeme pizzerii Galera. Všechny tyto weby jsou spravované redakčním a publikačním systémem WebArchitect, jež umožnil modulárně dotvořit funkce, které využívá dnes každý Pardubák pracující v centru města. Zasílání aktuálních menu na mail či rychlé shlédnutí aktuálního menu včetně cen přímo na webu restaurace.
16.03.2002 14:42

Eshop eCyklo.cz

Je úspěšně spuštěn na adrese www.ecyklo.cz eshop pro společnost Veloservis PEŠEK běžící na platformě B2C Brána. Tento eshop je součástí projektu www.eobchodnidum.cz .

Kontakty

Tramontáž s.r.o.

Škroupova 170
537 01 Chrudim III

tel. : 469 660381
fax : 469 660380

tramontaz@tramontaz.cz


Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Reklama na internetu eBRÁNA s.r.o. Tvorba webu eBRÁNA s.r.o.