Narozeniny

V Pardubickém baru Patapuf bylo pěkně živo! Modelky ve spodním prádle za účasti Miss východní Čechy, jazzová hudba, spousty lidí a hlavně báječná atmosféra. Tak vypadala narozeninová oslava společnosti eBRÁNA, která zde slavila třetí výročí od svého založení.
Společnost eBrána s.r.o. je mladá, progresivní internetová společnost, která se zabývá výrobou internetových aplikací pro firemní internetové prezentace, portály, objednávkové systémy a eshopy. Jak sám prozradil její jednatel Jiří Janků, cesta k úspěchu společnosti začala již na studentských kolejích, a už od začátku si společnost kladla za cíl jít svojí vlastní cestou, nemít vyhraněný vzor a na základě férovosti, upřímnosti a otevřené nabídky poskytnout klientovi „srdce na dlani“.
Právě díky vstřícnosti a snaze poskytnout klientovi maximum jsou všechny produkty společnosti eBRÁNA vyvíjeny tak, aby práce s nimi byla co nejjednodušší ale zároveň nejefektivnější. Martin Semerád, druhý jednatel společnosti prozradil, že metodou jakou eBRÁNA tvoří svoje produkty, je nevytvářet přímo konkrétní aplikaci, ale soustředit se na celou vizi, která není uzavřená a směřuje dlouhodobě, vizi, která se dokáže klientovi přizpůsobit a odhadnout jeho požadavky do budoucna. Hlavní náplní tvorby společnosti je vývoj a implementace redakčního a publikačního systému WebArchitect do WWW prezentací a e-marketing s důrazem na splnění podmínek optimalizace pro vyhledávače (SEO).
Strategie eBRANA Commerce byla vyvinuta pro oblast elektronického obchodování ve dvou segmentech: B2C pro eshop tak B2B pro objednávkový systém.
Díky vývoji vlastních produktů a důrazu na jejich kvalitu, včetně kvality služeb získala společnost eBRÁNA vedoucí postavení ve východních Čechách. Podle Jiřího Janků je ambicí společnosti otevřít obchodní oddělení v každém krajském městě České republiky a stát se tak jedničkou ve svém oboru. Tuto metu dosahuje společnost uspokojováním internetových potřeb zákazníků v oblastech nejvyšší kvality, nejnovější technologie, odpovídající cenová politika, perfektního servisu, flexibilního přístupu k zákazníkům, dlouhodobé spolupráce a finanční stability.

Podsekce

Pozvánka

Pozvánka

Kontakty

Tramontáž s.r.o.

Škroupova 170
537 01 Chrudim III

tel. : 469 660381
fax : 469 660380

tramontaz@tramontaz.cz


Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Reklama na internetu eBRÁNA s.r.o. Tvorba webu eBRÁNA s.r.o.